Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ,

42 yılı aşan geçmişimizde olduğu gibi, kalite ve güven ile anılan, iş ve güç ortaklarımıza vereceğimiz tüm hizmetler için gelişen teknolojiyi takip eden, ülkemiz için hizmet veren tüm kişi ve kurumlardan gelen taleplere önem veren, tecrübeli çalışma arkadaşlarımız ile mutlak memnuniyeti sağlamak adına var gücüyle hizmet veren bir firma olarak anılmaktır.

VİZYONUMUZ,

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, meslektaşlarımız tarafından örnek alınan bir şirket olmak. Yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit hizmeti veren, müşterilerimizin kendilerini güven için de hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı bir tedarikçiden çok ‘’ İş ve Güç Ortağı ‘’ olmak.

Sac İşleme Merkezi

Sizleri adım adım daha yukarı taşıyacak teknoloji ile tanışmaya hazır mısınız ?

TÜM HİZMETLER

15000

m² Toplam Alan

25000

Ton Yıllık Üretim

46

Makina

100

Çalışan
2020-03-18 16:36:57
Telefoncular Metal'de Başarılı Personel Ödül Töreni Gerçekleştirildi.
Firmamızda, üstün hizmet ve başarı gösteren çalışma arkadaşlarımıza, Genel Müdürümüz Sn. Ahmet Yavuz GÜNGÖR tarafından ödülleri takdim edildi.
2020-03-18 16:36:34
Türkiye’de SSAB'nın Raex Sertifikalı ortağı Telefoncular Metal Oldu
Yüksek mukavemetli ve aşınmaya dayanıklı çelik sektörünün pazar lideri olan İsveç Yfirması SSAB ile Türkiye’de sac şekillendirmede sektöre yön veren TELEFONCULAR Metal firması Raex® Aşınmaya dayanıklı çelik ürünlerinde sertifikalı ortaklık programına dahil oldu.